Відбірковий турнір конкурсу "Кращий cомельє України-2017"

Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 4 курсу Сиренко Антон та Сирий Олексій 31 березня брали участь у відбірковому турнірі конкурсу "Кращий сомельє України-2017". Вони зазначили, що участь у подібних заходах є дуже корисною, тому що вони змогли не тільки мріяти про перемогу в такому конкурсі, а й серед професійних сомельє спробувати свої сили та дізнатися більше про цю професію .

Чекаємо на результати відбіркового тестування і бажаємо хлопцям успіхів!

Наші учасники вже мають офіційне запрошення до фіналу конкурсу, який буде проходити в КНТЕУ 12 квітня 2018 року об 11:00.

Дякуємо доцентам кафедри технології і організації ресторанного господарства Ткаченко Л. В. та Вітряк О. П. за залучення студентів до участі.

Реєстрація за посиланням.

31.03.2018