Представники КНТЕУ на круглому столі, присвяченому медовому бізнесу

Професор кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТЕУ Петро Карпенко взяв участь у роботі круглого столу, що відбувся 29 березня 2018 року у смт. Семенівка (Полтавська область) та був присвячений медовому бізнесу, технологіям та регулюванню ринку бджолярства в Україні та системному підходу через призму кластеру, а не медової галузі.

Метою заходу був економічний розвиток території за рахунок концентрації спеціалізованих галузей у цій місцевості та державній і науковій підтримці проекту. Увагу присутніх акцентовали на використанні продукції бджільництва в оздоровчому харчуванні людини.

Круглий стіл направлений на ознайомлення з методом удосконалення підготовки до нового аграрного сезону пасічників та конкретними прикладами високих технологій у цеху та на заводі ПСП "Дружба" - головного профільного ядра кластеру "Меди Межиріччя".

У роботі круглого столу взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України  з питань Європейської інтеграції Ольга Трофімцева, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та ряд науковців і практиків, зокрема 315 бджолярів області.

29.03.2018
остання редакція 03.04.2018