ХІ загальноуніверситетський збір вторинної сировини

Київський національний торговельно-економічний університет дотримується екологічно-відповідальної політики та пропагує серед студентства та працівників університету екологічну свідомість.

Уже традиційно в стінах КНТЕУ було проведено загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури).

Організаторами заходу стала рада студентського самоврядування КНТЕУ та Екоклуб КНТЕУ за підтримки адміністрації університету.

Захід, який відбувся 4 квітня, став одинадцятим та показав гарні результати. По завершенні еко-акції було зібрано 2269,8 кг використаної паперової сировини.

Результати ХІ загальноуніверситетського збору макулатури такі:

факультети:

І місце  – ФТМ – 650,9 кг
ІІ місце  – ФЕМП – 579,3 кг
ІІІ місце – ФРГТБ – 343,9 кг
ІV місце  – ФОАІС – 240,3 кг

відділи:

І місце  – відділ організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення – 53 кг
ІІ місце  – юридичний відділ – 30,1 кг
ІІІ місце – Центр педагогічних та психологічних досліджень – 19,1 кг

кафедри:

І місце  – кафедра фінансового аналізу та аудиту – 80,1 кг
ІІ місце  – кафедра банківської справи – 78,6 кг
ІІІ місце – кафедра обліку та оподаткування – 70 кг

Висловлюємо щиру подяку організаторам, учасникам та всім небайдужим, які допомагали у проведенні заходу!

Будьте свідомими!

04.04.2018