Зустріч студентів із директором зовнішніх відносин Elsa Frankfurt Aurel Gröne

У рамках Дня кар'єри, який відбувся в КНТЕУ 3 квітня 2018 року, кафедрою міжнародного публічного права спільно з локальним осередком Elsa Kyiv організовано зустріч студентів спеціальності "Право" та "Міжнародне право" з директором зовнішніх відносин Elsa Frankfurt Aurel Gröne (студент 5-го курсу Viadrina University, Франкфурт на Одері).

Протягом зустрічі студентів було ознайомлено з правовою і політичною системою Німеччини, а також з проблемами, які виникають останнім часом у державі у зв'язку з напливом біженців. Виклад лекції проводився англійською мовою з використанням цікавої презентації. Особливу подяку висловлюємо студентам 4 курсу спеціальності "Міжнародне право" Бойченко Анастасії, Пушенко Максиму та Вінціву Василю за проявлену ініціативу в проведенні зустрічі та допомогу в організації.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Elsa Kyiv.

02.04.2018
остання редакція 11.04.2018