Студентська наукова конференція "Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства"

На факультеті економіки, менеджменту та психології КНТЕУ відбулася студентська наукова конференція "Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства".

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики забезпечили плідну роботу двох секцій: "Закономірності та тенденції соціально-економічного розвитку суспільства" і "Формування та реалізація економічної політики" -  на які було підготовлено 21 презентаційну та 47 стендових доповідей. Кафедрою була рекомендована для виступу на пленарному засіданні Грамма Т. В. (ФЕМП 1м к. 13м гр.) з темою доповіді "Ефективність використання коштів регіонального розвитку" (науковий керівник - професор Бойко А. В.). Виступ був позитивно сприйнятий аудиторією.

У межах профорієнтаційної роботи до роботи секцій були залучені переможці Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України, учні ліцею "Наукова зміна" Соломаха Ю. О. та Сидоренко В. Т.

На секційних засіданнях, що відбулися 5 квітня 2018 року, студенти палко дискутували з актуальних проблем сьогодення за широким спектром тематики наукових досліджень - від прикладних аспектів нейроекономіки до криптовалюти на українському ринку.

У секції №1 призові місця розподілилися таким чином:

перше місце

• Байсен Д. А. (ФФБС,1к., 1 гр., науковий керівник – доц. Вертелєва О. В.);
  • Соломаха Ю. О. (ліцей «Наукова зміна» 10 клас, науковий керівник – доц. Поліванов В. Є.);

друге місце

• Бізбіз Т. М. (ФЕМП 2 к. 4 гр., науковий керівник – проф. Ніколаєць К. М.);
  • Склярова Т. С. (ФРГТБ 2 к. 2 гр., науковий керівник – доц. Ожелевська Т. С.);

третє місце

• Недзюр В. В. (ФЕМП 2 к. 1 гр., науковий керівник – доц. Сонько Ю. А.);
  • Ткач Ю. В. (ФРГТБ 2 к. 2 гр., науковий керівник – доц. Лебедєва Л. В.).

У секції №2 призові місця розподілилися таким чином:

перше місце

• Петровська Д. О. (ФЕМП 2 к. 4 гр., науковий керівник – проф. Ніколаєць К. М.);
  • Сидоренко В. Т. (ліцей «Наукова зміна» 10 клас, науковий керівник – доц. Поліванов В. Є.);

друге місце

• Гриша К. С. (ФФБС 2 к. 3 гр., науковий керівник - доц. Волошенюк В. В.);
  • Польовик Є. В. (ФОАІС 2к. 2 гр., науковий керівник – доц. Соколовська І. П.);

третє місце

• Волченко С. О. (ФЕМП 1м к. 13 гр., науковий керівник – проф. Малиш Н. А.);
  • Ткач А. В. (ФЕМП 1м к. 13 гр., науковий керівник – проф. Малиш Н. А.).

За результатами роботи двох секцій були рекомендовані до публікації найкращі доповіді студентів: Грамми Т. В., Байсена Д. А., Соломахи Ю. О., Бізбіз Т. М., Склярової Т. С., Недзюра В. В., Ткач Ю. В., Петровської Д. О., Сидоренко В. Т., Гриши К. С., Польовик Є. В., Волченко С. О., Ткач А. В., а також Лопуги В. В. (ФОАІС 1к. 9 гр., науковий керівник – доц. Волошенюк В. В.), Мухи К. М. (ФОАІС 1к. 10 гр., науковий керівник – доц. Волошенюк В. В.) та Андрійко А. І. (ФЕМП 1 м к. 12 гр., науковий керівник – доц. Щербакова Т. А.).

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ щиро вітають усіх учасників-переможців студентської наукової конференції з першими результативними кроками в науковому житті та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

05.04.2018
остання редакція 10.04.2018