Перемога студента КНТЕУ на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Black Sea Science 2018"

Щиро вітаємо студента ФРГТБ 4 курсу 14 групи Серенко Антона (науковий керівник - доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Вітряк О.П.) з перемогою на 1-му Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Black Sea Science 2018", який відбувався з 6 березня 2018 року по 23 березня 2018 року в Одеській національній академії харчових технологій (напрям "Харчова наука і технологія").

За результатами роботи журі, до складу якого увійшли спеціалісти-науковці з 12 країн: Україна, Німеччина, Франція, Греція, Сербія, Китай, Грузія, Польща, Казахстан, Болгарія, Молдова, Білорусь. Наукова робота Серенко А. на тему "Технологія питних сніданків з використанням харчових композицій з рослинної сировини" отримала 96,5 балів (ІІ місце).

Голова та члени журі відзначили високий рівень робіт студентів ЗВО України, їх актуальність та оригінальність рішень, які були підтверджені публікаціями за тематикою досліджень, актами впроваджень та патентами.

Бажаємо подальших успіхів і досягнень!

остання редакція 13.04.2018