Вручення державних дипломів Французької Республіки студентам КНТЕУ

19 квітня 2018 року о 15:00 в залі ректорату відбудеться урочисте вручення дипломів Французької Республіки студентам КНТЕУ, які успішно завершили своє навчання за програмою подвійного дипломування між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом Гренобль Альпи (УГА) за освітнім ступенем "бакалавр" ("Licence") по спеціальності "Економіка та управління".

На церемонії вручення будуть присутні представники УГА та Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Французької Республіки в Україні.

Це гарна нагода поспілкуватися з представниками французького університету та дізнатися більш детально про умови навчання англійською або французькою мовами за даною програмою подвійного дипломування.

Запрошуються всі бажаючі !

остання редакція 13.04.2018