Науковці кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ в ефірах телеканалів

Відбувся цикл зйомок телепередач, у яких взяли участь викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

Зокрема, професор кафедри Сидоренко Олена Володимирівна прокоментувала випадок купівлі штучного рису з полімерних матеріалів для випуску новин телеканалу "ZIK" (відео за посиланням).

Доцент кафедри Вєжлівцева Світлана Петрівна в ефірі телепередачі "Доброго ранку, Країна" ТРК "Ера" дала поради щодо вибору якісної соняшникової олії.

Доцент кафедри Голуб Богдан Олексійович у випуску новин телеканалу  "Перший діловий" розповів про способи фальсифікації вершкового масла і небезпеку, яку воно може становити для споживачів.

Ці та інші сюжети можна переглянути за посиланнями:

"Якісне життя":

"Ранок з Україною" (ТРК "Україна").

"Події тижня" (ТРК "Україна").

"Факти тижня" (телеканал "ICTV").

остання редакція 17.04.2018
Vega