Перемога студентки КНТЕУ на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Харчові технології"

У Харківському державному університеті харчування та торгівлі з 11 по 13 квітня проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 "Харчові технології" здобувачів ступеня вищої освіти "магістр".

У складній конкурентній боротьбі серед 27 студентів провідних вузів України відповідного фахового спрямування магістр 2 курсу ФРГТБ КНТЕУ Миколаєнко Людмила здобула перемогу й одержала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою, бажаємо успіхів та творчого натхнення!

остання редакція 17.04.2018
Vega