Про проведення круглого столу "Влив підвищення облікових ставок на основні сегменти фінансового ринку"

Pа сприяння кафедри банківської справи КНТЕУ було проведено круглий стіл на тему "Влив підвищення облікових ставок на основні сегменти фінансового ринку".

У заході 12 квітня 2018 взяли участь професійний трейдер, експерт А. М. Подколзін , завідувач кафедри банківської справи КНТЕУ, д.е.н., проф. Н. П. Шульга, проф. кафедри менеджменту банківської діяльності КНЕУ, к.е.н., доц. І.В. Краснова, студенти  КНТЕУ та КНЕУ.

На круглому столі було обговорено питання впливу облікової ставки ФРС на основні сегменти фінансового ринку та ймовірність їх підвищення у майбутньому; питання щодо діяльності нового голови ФРС Джерома Пауела; основних економічних факторів впливу на рішення ФРС та  реакція основних сегментів фінансового ринку. Учасниками заходу було обговорено можливий прогноз подальшого розвитку основних сегментів фінансового ринку.

остання редакція 18.04.2018