Зустріч студентів КНТЕУ з Начальником Головного територіального управління юстиції у м. Києві Куценко С. І.

У рамках програми "Маю право" відбулася зустріч студентів КНТЕУ спеціальності "Правознавство" з Начальником Головного територіального управління юстиції у м. Києві Куценко С. І.

Під час зустрічі 17 квітня 2018 року були обговорені проблеми реформування органів державної влади.

Сторони поділились ідеями та баченням розвитку нотаріату, виконавчої служби та розширення онлайн сервісів.

Також обговорили можливість стажування та майбутнього працевлаштування в органах юстиції.

остання редакція 11.07.2018