Професор Економічного університету у Вроцлаві розповіла про проблеми бухгалтерського обліку та оподаткування в секторі МСБ

У рамках підписаної угоди про співпрацю з Економічним університетом у Вроцлаві кафедрою обліку та оподаткування було організовано відкриту лекцію на тему "Сектор МСБ – проблеми бухгалтерського обліку та оподаткування".

Лекцію провела професор кафедри теорії бухгалтерського обліку і фінансового аналізу Економічного університету у Вроцлаві Іоанна Кочар (JOANNA Koczar) для студентів 3-4 курсів спеціальності «Облік та оподаткування».

Студенти мали змогу ознайомитися з особливостями здійснення обліку та оподаткування в секторі малого і середнього бізнесу в Польщі та порівняти його з вітчизняною практикою.

остання редакція 26.04.2018