Студенти КНТЕУ відвідали Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP

Викладачі та студенти кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю відвідали Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP у рамках виїзного заняття з дисципліни "Товарознавство. Харчові продукти".

На форумі, що відбувся 19 квітня 2018 року, були представлені самостійні галузеві виставки "ПакЕкспо", "ПродЕкспо", "ПродТехМаш" та "Хлібопекарська і кондитерська індустрія", на яких були презентовані:

• готові харчові продукти і напої українського та зарубіжного виробництва;
  • обладнання для виробництва, фасування, розливу та упаковки продуктів харчування і напоїв;
  • різноманітні види упаковки для харчових продуктів і промислових товарів;
  • обладнання та технології для виробництва упаковки;
  • сировина для виробництва упаковки.

Відвідувачі форуму ознайомились з усіма стендами виставок, взяли участь у майстер-класах від провідних пекарів і кондитерів, продегустували представлені зразки харчових продуктів та загалом дізнались багато нового та цікавого.

остання редакція 11.07.2018