День гостинності на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

За ініціативою кафедр фізичної культури та готельно-ресторанного бізнесу ФРГТБ 19 квітня було проведено День гостинності.

В гостях КНТЕУ були представники декількох шкіл № 193, № 218, № 291, № 295, № 296, ДЮСШ "Україна", Республіканського вищого училища фізичної культури.

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу Бовш Людмила Андріївна та Гопкало Лариса Михайлівна розповіли про можливості навчання на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, його зв¢язки з зарубіжними партнерами та про можливості практичної підготовки студентів на базі вітчизняних та зарубіжних підприємств.

Директор центру профорієнтаційної роботи КНТЕУ Ярошенко Людмила Вячеславівна ознайомила учнів з правилами вступу до університету та переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО.

Студентка ФРГТБ Крутько Ксенія розповіла про напрями роботи Ради студентського самоврядування та організацію дозвілля студентів університету.

Викладачами кафедри фізичної культури Костюкович Ольгою Петрівною та Ковальовою Анастасією Олександрівною було проведено екскурсію територією університету та ознайомлено з секційними напрямами роботи кафедри.

Старшокласники активно розпитували про особливості та перспективи запропонованих напрямків навчання в університеті, можливості реалізації своїх напрацювань, здібностей і набутих знань. Неабияке захоплення викликала матеріально-технічна база.

День гостинності продемонстрував, що існує щира зацікавленість майбутніх абітурієнтів в перспективах навчання в університеті і можливостей розвитку їх талантів.

остання редакція 20.04.2018