Студентка ФФБС серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи

До цьогорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи від КНТЕУ було подано дві наукові роботи:  "Діагностика кредитного портфеля банку та напрями її удосконалення" (автори - студентка 2 курсу магістратури Петриченко Г.,  студентка 1 курсу магістратури Матлах Ю.) та "Діагностика кризи" (автор - студентка 1 курсу магістратури Тарасенко І.). І обидві роботи отримали нагороди.

Робота Тарасенко І. була відзначена грамотою (керівник - к.е.н., доцент Гербич Л. А.), а робота Матлах Ю. та Петриченко Г. (керівник - старший викладач Нетребчук Л. О.) була відібрана до 2 туру.

3 квітня 2018 року у м. Харків на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу "Університет банківської справи" відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з банківської справи. В рамках Всеукраїнської підсумкової науково-практичної конференції відбувся захист наукової роботи, який супроводжувався презентацією та дискусією з приводу результатів роботи з галузевою конкурсною комісією.

Робота Матлах Юлії здобула диплом ІІІ ступеня. Студентка була нагороджена дипломом, медаллю і призом від спонсора. По завершенню конкурсу організатори провели екскурсію у місцевому музеї грошей, де можна було дізнатися історію створення валюти в Україні і побачити наочно багато експонатів. Загалом конференція пройшла плідно і в приємній атмосфері.

03.04.2018
остання редакція 23.04.2018