Студенти КНТЕУ відвідали Громадянський лекторій на тему "Інноваційний прорив і "нова індустріалізація" як складові модернізації України"

Студенти факультету міжнародної торгівлі та права відвідали Громадянський лекторій на тему "Інноваційний прорив і "нова індустріалізація" як складові модернізації України", який був організований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Студентська республіка" за сприяння Українського союзу промисловців і підприємців, газети "Нова Республіка", журналу "Спільне".

Програмою Громадянського лекторію було передбачено ознайомлення слухачів з проблемами нової індустріалізації України, зміни професії країни від експорту сировини до високотехнологічної продукції, децентралізації та майбутнього регіональної політики, інноваційного стрибка країн Центральної Азії та можливостей для нашої країни.

Громадянський лекторій був організований як особливий формат комунікаційного майданчику для презентації проблемних питань у вигляді експертних доповідей із подальшим їх змістовним обговоренням та проведений 21 квітня 2018 року. Доповідачами лекторію були економісти, філософи, політологи, інші науковці, журналісти та громадські активісти, зокрема, Андрій Золотарьов, Віктор Галасюк, Андрій Єрмолаєв, Владимир Власюк, Олексій Шестобаєв та інші.

21.04.2018
остання редакція 11.07.2018