КНТЕУ на Ярмарках професій – 2018

Київський національний торговельно-економічний університет бере активну участь в "Ярмарках професій" для учнів загальноосвітніх шкіл.

19 квітня 2018 року профорієнтаційний захід був організований Броварським міськрайонним центром зайнятості Київського обласного центру зайнятості. Університет представили:

• Омельченко Альона Григорівна, провідний спеціаліст Центру підготовки до ЗНО;
  • Вергун Ганна Віталіївна, провідний спеціаліст Центру укладання договорів.

20 квітня 2018 року  профорієнтаційний захід організовано Ірпінським міським центром зайнятості. Презентували КНТЕУ:

• Ярошенко Людмила Вячеславівна, директор Центру профорієнтаційної роботи;
  • Петренко Дарія Миколаївна, директор Центру укладання договорів;
  • Кваша Анастасія Анатоліївна, спеціаліст І категорії Центру профорієнтаційної роботи.

Відбулися презентації професійно-технічних закладів, закладів вищої освіти. Гості Ярмарок мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців із профорієнтації у консультаційних пунктах служби зайнятості, що були представлені.

Представники КНТЕУ ознайомили всіх охочих із переліком спеціальностей, підготовкою до ЗНО на базі Університету, вартістю навчання, перевагами навчання та можливостями подальшого вдалого працевлаштування, а також можливостями стажування за кордоном. Запросили на 26 травня 2018 року на "День Університету" та "День відкритих дверей".

Заходи відбулися у теплій та дружній атмосфері. Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху та гарної вищої освіти для школярів.

остання редакція 11.07.2018