Відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Системний аналіз"

Відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 124 "Системний аналіз" Київського національного торговельно-економічного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної  середньої освіти.

З 15 січня по 10 березня 2018 року проходив І (on-line) тур Олімпіади, в якому взяли участь 35 учнів випускних класів із різних регіонів України.

У І турі учасники виконували творчі наукові завдання в галузі системного аналізу. До участі у ІІ турі журі Олімпіади обрало 6 кращих робіт, які отримали більше 75 балів за 100-бальною шкалою оцінювання.

Під час проведення ІІ туру 21 квітня 2018 року учасники пройшли тестування з математики і презентували свої творчі наукові завдання.

У ІІ (off-line) турі Олімпіади взяли участь:

1. Баличева Анастасія Сергіївна (м. Умань Черкаської області, НВК "Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання") Тема доповіді: "Мобільні технології в бізнесі"
  2. Ізбаш Ігор Тарасович (м. Ватутіне Черкаської області, Ватутінська спеціалізована школа  I - III ступенів №1) Тема доповіді: "Математичне моделювання економічних систем"
  3. Красовський Лев Костянтинович (м. Київ, Спеціалізована школа №296) Тема доповіді: "Імітаційне моделювання здоров’я населення із застосуванням ланцюгів Маркова"
  4. Лабяк Дар’я Сергіївна (м. Київ, Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови № 207) Тема доповіді: "Криптографія та криптоаналіз"
  5. Новошевський Дмитро Олексійович (м. Дніпро, Комунальний заклад освіти "Гімназія №3" Дніпровської міської ради) Тема доповіді: "Розв’язання олімпіадних задач у Microsoft Access"
  6. Плющ Дар’я Олександрівна (м. Маріуполь Донецької області, Маріупольський технічний ліцей) Тема доповіді: "Системи масового обслуговування"

В організації та проведенні ІІ туру Всеукраїнської олімпіади активну участь взяли:

• Харченко Олександр Анатолійович, декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем, кандидат технічних наук, доцент;
  • Роскладка Андрій Анатолійович, завідувач кафедри кібернетики та системного аналізу, доктор економічних наук, професор;
  • Гамалій Володимир Федорович, професор кафедри кібернетики та системного аналізу, доктор фізико-математичних наук, професор;
  • Пурський Олег Іванович, професор кафедри кібернетики та системного аналізу, доктор фізико-математичних наук, професор;
  • Мороз Ірина Олегівна, доцент кафедри кібернетики та системного аналізу, кандидат економічних наук;
  • Іванова Олена Миколаївна, доцент кафедри кібернетики та системного аналізу, кандидат економічних наук;
  • Кулаженко Володимир Валерійович, старший викладач кафедри кібернетики та системного аналізу, кандидат економічних наук;
  • Кузнєцов Олександр Фавстович, старший викладач кафедри кібернетики та системного аналізу;
  • Роганов Володимир Петрович, завідувач лабораторії дистанційного навчання.

21.04.2018
остання редакція 23.04.2018