Студенти КНТЕУ здобули перемогу в правничому брейн-ринзі

У Національному авіаційному університеті відбувся правничий брейн-ринг серед студентів-іноземців. Команду КНТЕУ представили студенти ФМТП:

• Мазуркевич Анастасія, 4 курс 6 група;
  • Ціпле Іонел, 3 курс 4 група;
  • Тітова Сандра, 3 курс 4 група;
  • Белінська Олеся, 2 курс 4 група.

Тренер команди – Гуржій Анна Валеріївна, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права

У рамках брейн-рингу учасникам довелося відповідати на різноманітні питання в галузях адміністративного, цивільного, кримінального, господарського, трудового та земельного права.

Продемонструвавши високий рівень теоретичної і практичної підготовки, наші студенти в напруженій боротьбі вибороли І місце та були нагороджені кубком і грамотою.

Вітаємо з перемогою!

остання редакція 11.07.2018