Студенти КНТЕУ гідно дебютували на студентсько-курсантському форумі "STUDIO ВЕСНА-2018"

Команда студентів-правників за сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права (тренери – викладачі кафедри О. В. Корольков та А. В. Гуржій) взяла участь у масштабному форумі "STUDIO ВЕСНА-2018", який проходив в Інституті кримінально-виконавчої служби за підтримкою Міністерства юстиції України та Пенітенціарної асоціації України.

Змагання проходили у два етапи і передбачали участь у науково-практичній конференції "Суспільство, право, психологія та педагогіка: поступ у майбутнє", проведення серії інтелектуальних конкурсів, розв’язання завдань з теорії держави та права, конкурс з безпеки життєдіяльності "Надання першої допомоги", а також турнір з міні-футболу.

У напруженій боротьбі з досвідченими командами провідних вузів країни команда КНТЕУ, яка дебютувала на форумі, виборола почесне четверте місце.

Вітаємо наших студентів із вдалим дебютом! Зичимо подальших перемог!

остання редакція 11.07.2018