Викладач кафедри міжнародного публічного права Дерунець Наталя Олександрівна на засіданні Великої палати Європейського суду з прав людини

Зважаючи на невідкладну потребу змінити певні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних з метою збереження і покращення ефективності контрольної системи на тривалий період, головним чином у світлі дедалі більшої завантаженості Європейського суду з прав людини та Комітету Міністрів Ради Європи, зокрема, на потребу забезпечити Суду можливість і далі відігравати свою провідну роль у захисті прав людини в Європі, відповідно до Протоколу 14 змінено контрольну систему Конвенції.

Відповідно до ст. 41 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод Велика палата приймає рішення щодо заяв, поданих згідно зі статтею 33 чи статтею 34, якщо палата відмовляється від розгляду справи згідно зі статтею 30 або якщо справу було передано їй на розгляд згідно зі статтею 43; приймає рішення з питань, поданих Суду Комітетом Міністрів згідно з пунктом 4 статті 46; та розглядає запити про надання консультативних висновків, подані згідно зі статтею 47.

Викладач кафедри міжнародного публічного права Дерунець Наталя Олександрівна в рамках освітнього проекту "Інституційний Навчальний Візит" була присутня на першому засіданні Великої палати Європейського суду з прав людини у розгляді справи "Z.A. та інші проти Росії". Для юриста-міжнародника це безцінний досвід, який формує і закріплює на практиці професійні знання, уміння та навички, збагачує змістовне наповнення навчальних дисциплін, задає новий вектор наукових досліджень.

22.04.2018
остання редакція 27.04.2018