Команда ФЕМП на Студентській Лізі Сміху!

Команда факультету економіки, менеджменту та психології «ЭТО» стала учасником другого відбіркового фестивалю Студентської Ліги Сміху який відбувся 5 квітня!

Гра проходила в стінах Київського міжнародного університету (КИМУ) і в ній взяли участь 10-ть команд з різних університетів Києва, і тільки вісім потрапили до сезону.

Тандеми тренерів та команд:

• «Кайфун» та «Непохожие» - Вова Шумко;
  • «Не коренные киевляне» та «Я хочу от тебя идей» - Ірина Хоменко;
  • «ЭТО» та «Дальнее Плавание» - Діма Сєрков;
  •  «Станція метро Олімпійська» та «Лови кураж» - Вова Алексеєнко.

Вітаємо команду «ЭТО» з проходом в сезон Студентської Ліги Сміху Києва та бажаємо подальших успіхів!

Наступна гра команди відбудеться 17 травня в КНУБА (пр. Повітрофлотський 31).
Також, нагадуємо, що команда «С краешку», яка також являється учасником Студентської Ліги Сміху, грає 13 травня в НУХТ (вул.. Володимирська 68).

Приходьте і підтримайте наші команди!

05.04.2018
остання редакція 11.07.2018