Стажування в закордонному ЗВО представників КНТЕУ

Завідувач кафедри туризму та рекреації Ткаченко Тетяна Іванівна та завідувач кафедри торговельного підприємництва та логістики Ільченко Наталія Борисівна пройшли стажування в Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія) на факультеті економіки та публічного адміністрування за програмою "Розвиток міжнародної освіти: виклики та перспективи".

Стажування відбувалося протягом 02 травня по 05 травня 2018 року та пройшло в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та перспективи розвитку туризму", у якій взяли  участь науковці різних країн світу.

Представники з Румунії, а також делегацій з Марокко, Молдови, Вірменії та України ділилися досвідом щодо системи вищої освіти в різних країнах, обговорювали перспективи подальшої співпраці щодо створення спільної освітньої платформи, забезпечення мобільності викладачів і студентів, вдосконалення змісту вищої освіти для сфери туризму.

За результатами стажування отримано міжнародні сертифікати.

05.05.2018
остання редакція 16.05.2018