День гостинності на кафедрі торговельного підприємництва та логістики

Кафедра торговельного підприємництва та логістики факультету торгівлі та маркетингу 15 травня гостинно відчинила двері для учнів 10 класу школи №249 м. Києва. Завідувач кафедри Ільченко Наталія Борисівна презентувала комп'ютерну аудиторію, розповіла про діяльність кафедри та провела майстер-клас із проектування торговельних об'єктів.

Учні разом із доцентом кафедри Кулік Анною Володимирівною відвідали лекційні аудиторії університету, лабораторії, кав'ярні, бібліотеку. Майбутніх абітурієнтів вразили спортивні манежі, а також територія університету, Біг-Бен та Ейфелева вежа.

Чекаємо на Вас у нашій Альма-матер!

остання редакція 11.07.2018