"Самореалізація молоді в ХХІ столітті": вузівська конференція молодих науковців

У Київському національному торговельно-економічному університеті кафедрою іноземної філології та перекладу проведено вузівську студентську наукову конференцію з іноземної мови "Самореалізація молоді в ХХІ столітті".

Загалом долучитися до проведення конференції виявили бажання більше 50 студентів університету.

Робота конференції, яка проводилася 15 травня 2018 року, відбувалася за кількома напрямами, а саме:

• актуальні проблеми самореалізації молоді в умовах глобалізації;
  • умови розвитку молоді та можливості для її самореалізації;
  • успіхи і досягнення молодих людей;
  • забезпечення професійної самореалізації як одного з вагомих чинників становлення особистості.

Робота здійснювалась за 3 секціями та супроводжувалася жвавим науковим обговоренням. Тема самореалізації надзвичайно актуальна для молодих науковців, що стало приводом для створення неформальної атмосфери спілкування, обміну думками та поглядами.

За результатами роботи конференції були визначені найкращі наукові дослідження.

Призові місця посіли:

1 секція:

• І місце - Бурчак Ольга, ФМТП 3-9 (викладач Прима В. В); Самойленко Анастасія та Андрієшин Ірина, ФМТП 1-6 (викладач Колот Л. А.);
  • ІІ місце - Ладига Поліна, ФМТП 2-4 (викладач Сошко О. Г.); Вакаренко Анастасія, ФМТП 2-2 (викладач Бербенець Л. І.);
  • ІІІ місце - Приходько Карина, ФМТП 1-5 (викладач Латигіна А. Г.); Пантелєєва Катерина ФМТП 2-7 (викладач Зощенко Л. А.).

2 секція:

• І місце - Свіріденко Міліна та Прокопчук Христина, ФМТП 1-6 (викладач Колот Л. А.);
  • ІІ місце - Заєць Владислав, ФМТП 3-2 (викладач Гуща Г. В.); Рава Ірина, ФМТП 2-6 (викладач Бербенець Л. І.);
  • ІІІ місце - Назарова Дарія, ФМТП 2-6 (викладачі Кайда Н. В., Зощенко Л. А.); Завгородня Єлизавета, ФМТП 2-8 (викладач Прима В. В.).

3 секція:

• І місце - Мохнюк Вікторія, ФТМ 2-2 (викладач Дроздова Ю. В.);
  • ІІ місце - Кириленко Валерія, ФРГТБ 2-2 (викладач Богатирьова К. В.);
  • ІІІ місце - Мохнюк Марія, ФТМ 2-2 (викладач Дроздова Ю. В.); Лебедєва Єлизавета, ФРГТБ 2-6 (викладач Богатирьова К. В.).

Дякуємо всім учасникам конференції та науковим керівникам!

Бажаємо нових творчих досягнень на науковій ниві!

остання редакція 11.07.2018