Чемпіонат КНТЕУ з чирлідингу: команда ФМТП - чемпіон 2018 року!

У КНТЕУ відбувся чемпіонат з чирлідингу. Цьогоріч до програми змагань було внесено деякі зміни, тому 17 травня 2018 року спортивний КНТЕУ пам'ятатиме довго. За рішенням членів збірних студентських команд дівчата готували лише один вид виступів – обов’язкову програму (торік змагання охоплювало обов’язкову та довільну програми). Це дещо заінтригувало – одразу було зрозуміло, хто не зможе боротися за перемогу. Але і цьогоріч до останнього виступу переможець був невідомий.

У зв'язку з тим, що готувався лише один виступ, якість підготовки суттєво зросла і дівчата гідно боролися.

Як завжди, костюми, посмішки, музика - були яскравими й емоційними, рухи – витонченими, а настрій – піднесеним.

Суддівській колегії було важко оцінювати виступи, що демонстрували дівчата: на перемогу заслуговували всі учасниці.

У запеклому протистоянні першою стала команда – ФМТП. Друге і третє місця посіли команди ФРГТБ і ФФБС відповідно. Трохи менш переконливими, на думку суддів, були команди ФЕМП – ІV місце і ФТМ – V місце.

Команда ФОАІС, яка є збірною командою КНТЕУ з чирлідингу, взяла участь у змаганнях з показовим виступом поза конкурсом.

Результати:

ФМТП – 25.7 бала
ФРГТБ – 25,5 бала
ФФБС – 25.3 бала
ФЕМП – 24.8 бала
ФТМ – 24.5 бала

Щільність результатів підкреслює високий рівень можливостей кожної команди і спроможність усіх збірних факультетів претендувати на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Святковий настрій і піднесення подарували всім наші неперевершені красуні.

Уболівальники щиро і завзято підтримували всіх учасниць.

Дякуємо за чудове емоційне свято молоді, спорту і краси!

остання редакція 21.05.2018
Vega