Профорієнтація від ФМТП під час показової інтелектуальної гри "Модель ООН: КНТЕУ-2018"

В межах показової інтелектуальної гри "Модель ООН: КНТЕУ-2018" була проведена профорієнтаційна робота для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. В.о. декана факультету міжнародної торгівлі та права Пальчук П. М. та заступники декана Банк Р. О. та Тесленко Н. О. розповіли про спеціальності та спеціалізації КНТЕУ та ФМТП зокрема, про цілі та перспективи розвитку університету.

Присутні виявили значний інтерес та активність

Маємо сподівання, що учасники показової інтелектуальної гри "Модель ООН: КНТЕУ-2018" вже у вересні доповнять ряди великої сім’ї КНТЕУ.

остання редакція 25.05.2018