Перемога студентів КНТЕУ на Всеукраїнській студентській олімпіаді з "Готельно-ресторанної справи"

На базі Одеської національної академії харчових технологій проходив ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Готельно-ресторанної справа", в якій взяли участь 72 студенти із 21 навчального закладу України.

КНТЕУ представляли переможці 1-го етапу олімпіади: Івасенко Юлія-Уляна (освітній ступінь "бакалавр") та Гуржиєнко Анастасія (освітній ступінь "магістр"). За результатами участі в олімпіаді, яка проходила 25 травня 2018 року, студентка 4 курсу Івасенко Юлія-Уляна нагороджена дипломом 1 ступеня.У  роботі конкурсної комісії взяла участь к.е.н. доц. кафедри готельно-ресторанного бізнесу Охріменко А. Г.

Вітаємо наших студентів з науковими здобутками та бажаємо подальших успіхів!

остання редакція 29.05.2018