Перемога КНТЕУ на фестивалі серед ВНЗ "Відчути спорт"

Настільний теніс - один з найпопулярніших видів спорту у світі. Зокрема, в нашому університеті заняття з цього виду спорту будуть проходити ще більш зручно, адже студенти КНТЕУ нарешті отримали бажаний подарунок - тенісний стіл від Київського молодіжного центру.

Такий презент вони вибороли за І місце на фестивалі серед ВНЗ "Відчути спорт". Цей фестиваль пройшлов 21 травня 2018 року.

Це була дійсно напружена боротьба, всі команди були варті того, щоб отримати головний приз – тенісний стіл. Та перемога, як ми всі знаємо, дістається сильнішим.

Вітаємо переможців!

остання редакція 29.05.2018