Психологічний вебінар "На перевалі"

Центром педагогічних та психологічних досліджень 31 травня був проведений психологічний вебінар за темою "На перевалі" в рамках угоди про співпрацю Київського національного торговельно-економічного університету з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини під час Всеукраїнської науково‑практичної конференції "Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінги", що відбулась на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Автором та ведучою стала директор Центру Пасічнюк О. П.

Як зазначав Сократ: «Непізнане життя не варте того, щоб бути прожитим».

Метою майстер-класу було продемонструвати як за допомогою логоаналізу, як одного з методів логотерапії, можна здійснити детальну інвентаризацію життя, його цінностей та сенсу, спробувати віднайти запитання, які стають викликом життя. А відповіддю мають стати власні дії.

У логоаналізі є дві основні процедури: розширення поля свідомості (усвідомлене знання) та стимулювання творчої уяви особистості. Отже "перевал" потрібен тоді, коли прийшов час зупинись, обдумати та проаналізувати життя та здобутки на день согоднішній, щоб побачити "нову вершину".

Будьмо усвідомленими та щасливими!

31.05.2018
остання редакція 01.06.2018