logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Ювілейна зустріч випускників спеціальності "Ревізія і контроль" 1988 року випуску

Загальна інформація

У стінах КНТЕУ відбулася ювілейна зустріч випускників спеціальності "Ревізія і контроль" 1988 року випуску. Випускники зустрілися з деканом ФОАІС к.т.н., доц. Харченко А. О., завідувачем кафедри фінансового аналізу та аудиту д.е.н. Назаровою К. О. та викладачами кафедри, з якими вони обговорювали нагальні питання сучасної освіти, фахової компетентності випускників з контролю та аудиту та питання працевлаштування за фахом.

Доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту Міняйло В. П. провела для випускників екскурсію 2 червня територією та корпусами університету, під час якої вони ознайомились з сучасною матеріально-технічною базою КНТЕУ.

На зустріч був запрошений заступник декана часів навчання випускників, а в подальшому декан факультету - к.е.н., проф. Бутко А. Д. Випускники згадували часи свого навчання та викладачів, зокрема засновника спеціальності "Ревізія і контроль" Білуху М. Т. Гості університету отримали примірники пам'ятного видання, присвяченого цьому видатному діячу науки і техніки України.

Багато випускників виразили бажання співпрацювати у своїй професійній діяльності з кафедрою, факультетом та університетом.

02.06.2018
456287
1091
остання редакція 11.07.2018
42265