Викладачі КНТЕУ презентували монографію "Development of National Law in the Context of Integration into the European Legal Space"

Увазі правничого загалу презентовано англомовну монографію "Development of national law in the context of integration into the European legal space", яка вийшла друком у Республіці Польща 5 червня 2018 року. До редакційної ради монографії увійшов д.ю.н., професор, завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ Гуржій Тарас Олександрович.

Велику увагу наукової спільноти привернув фундаментальний розділ 5 монографії – "Legal regulation of the activity of on-line collaborative platforms in the EU" (автори д.ю.н., доцент, завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Дешко Людмила Миколаївна, помічник президента ГО "Українська асоціація зовнішньої політики" Кушнір Дар'я Валеріївна), присвячений розгляду актуальних проблем правового регулювання діяльності онлайн-платформ спільної участі в Європейському Союзі. Предметом жвавого обговорення стали питання захисту персональних даних, висвітлені в розділі 10 "Organizational and legal issues of personal data protection in Ukraine" (автори д.ю.н., професор, завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржій Тарас Олександрович, к.ю.н., доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржій Анна Валеріївна).

Під час презентації Гуржій Т. О. та Дешко Л. М. виступили з доповідями. Обговорення монографії "Development of national law in the context of integration into the European legal space" у колі провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців засвідчило її затребуваність, як правничою наукою, так і сучасною юридичною практикою.

05.06.2018
остання редакція 11.06.2018