Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю в ефірах популярних телепередач

Відбулись зйомки телепередач за участю викладачів кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

Професор кафедри Сидоренко Олена Володимирівна під час зйомок телепередачі "Якісне життя" ТРК "Київ" дала поради споживачам щодо вибору безпечної замороженої риби.

У сюжеті телеканалу "4 канал" Олена Володимирівна розповіла про небезпеку споживання фаст-фуду, придбаного на вулиці.

Викладачі кафедри постійно беруть участь у зйомках, популяризуючи корисні та якісні харчові продукти і надаючи поради споживачам щодо їх вибору. Попередні випуски сюжетів за участю викладачів кафедри можна переглянути за посиланнями:

04.06.2018
остання редакція 11.06.2018