Студенти КНТЕУ серед переможців міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

У Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана 7 червня відбувся ІІ тур V Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку». Студентки IV курсу факультету фінансів та банківської справи Дрюк Анна та Марченко Мілена на високому рівні захистили свою роботу «Цифровий банкінг: сутність, моделі та перспективи розвитку в Україні» та отримали диплом І ступеня (науковий керівник – Нетребчук Л.О., ст. викладач кафедри банківської справи).

Вітаємо їх з перемогою та бажаємо подальших наукових здобутків.

остання редакція 11.06.2018
Vega