logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Всесвітній день охорони довкілля

ЕКО КНТЕУ

   5 червня відзначається всесвітній день охорони довкілля. Починаючи з 1972 року, за ініціативою 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу, генеральною асамблеєю ООН був започаткований день охорони довкілля. Овновною метою даного заходу була спроба привернути увагу людства до питання захисту навколишньго середовища.

   На сьогоднішній день, екологічна політика є необхідністю для будь-якої організації, яка відповідає або бажає відповідати міжнародним стандартам. КНТЕУ дотримується цих стандартів та активно підтримує еко-спрямування, як у внутрішній діяльності, так і у зовнішній активності. Але що робити, якщо ти еко-мислячий, але не являєшься студентом? В Україні існує достатня кількість еко-організацій, які співпрацюють один з одним та безпосередньо з КНТЕУ.

   Серед найбільших можна виділити: громадський рух "Let`s do it Ukraine", "ЕкоДія",  "360.org", громадська організація "Жива Планета", освітня організація "Зелена школа" та багато інших. Кожна організація вносить значну частку у загальну картину захисту навколишнього середовища та розвитку еко-мислення.

   Необхідно розуміти, що навколишнє середовище це наша планета, ліси, озера, галявини. Наразі, ми не маємо інших варіантів для життя і питання до кожного і всіх одразу: "Де ви бажаєте жити? Невже ваша домівка, ваша планета заслуговує на руйнацію та зловісну зневагу?" Кожен бажаючий може бути "Еко". Входячи до складу великої міжнародної організації із захисту навколишнього середовища, шкільного клубу "Біосфера" чи поодинокі свідомі люди, що не лінуються сортувати сміття, викидати порожні пляшки, пакети та інше у смітник, а не під ноги. Питання лише до нас.

   Не забувайте, що у кожного громадянина є права та обов`язки. Тому будьте не байдужими та гідними громадянами своєї планети!

05.06.2018
438727
682
остання редакція 18.06.2018
438727