Відбулись засідання громадських рад за участю професора кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю

Професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олена Володимирівна взяла участь у засіданнях громадських рад при Державному агентстві водних ресурсів України та Державному агентстві рибного господарства України.

На засіданнях обговорили проблеми водних ресурсів, зокрема негативні наслідки від незаконного вилову риби та надмірне скидання рівня води у водосховищах. Це перешкоджає нересту риби та призводить до збитків у рибних господарствах.

Представники громадських організацій звернули увагу на необхідність популяризації серед молоді екологічних знань і роз’яснення суспільству впливу на водні ресурси підприємств, які функціонують у районах їх проживання. Для виконання цих завдань заплановано низку заходів спільно з представниками державних та неурядових організацій.

остання редакція 03.07.2018
Vega