Перший випуск бакалаврів напряму підготовки 6.050103 "Програмна інженерія"

На кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем з 18 по 20 червня відбувався захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання cтудентів напряму підготовки 6.050103 "Програмна інженерія".

Згідно з наказом ректора університету № 3711 від 6 листопада 2017 року були призначені:

головою екзаменаційної комісії керівник відділу розробки групи компанії "BGS Solutions" – Конопляник Павло Олександрович;

члени  комісії: Харченко Олександр Анатолійович, декан факультету обліку, аудиту та інформаційних   систем, кандидат технічних наук,  доцент; Криворучко Олена Володимирівна, завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, доктор технічних наук професор; Краскевич Валерій Євгенович, завідувач кафедри інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор;

секретар – Степашкіна К.В., спеціаліст кафедри програмної інженерії та інформаційних систем.

На захисті були представлені роботи, у яких розглядалися питання проектування, моделювання та аналізу програмного забезпечення, алгоритмізації та програмування, баз даних та штучного інтелекту. Студентами розроблені різноманітні програмні продукти, а саме – web-додатки, мобільні додатки, розширення функціональності та створення інформаційних систем, моделювання тривимірних ігрових персонажів. Розкриті навички та вміння здобувачів щодо володіння різними мовами програмування (С#, Java, PHP, Ruby, JavaScript, Python та ін.), системами управління базами даних (MySQL, SQL Server, PostgreSQL), тестування програмного забезпечення, роботи з інструментальними засобами і фреймворками.

Всі допущені до захисту 35 студентів отримали позитивні оцінки, а саме: оцінку "90-100 балів" – 19 осіб,  "75-89 балів" – 11 осіб,  "60-74 балів" – 5 осіб.

Серед найкращих слід відзначити роботи студентів:

• Прокоп'єва А. К., Слобожаніна І. І. "Розробка інформаційно-аналітичної моделі діяльності деканату" (комплексна дипломна робота);
  • Прояви В. В. "Створення додатку "Кафедра обліку та оподаткування КНТЕУ" на платформі Android";
  • Віон-Дюрі Я. Д. "Розробка web-сайту науково-методичної та навчальної роботи кафедри філософських та соціальних наук КНТЕУ";
  • Івлєва І. О. "Розробка web-сайту  кафедри програмної інженерії та інформаційних систем КНТЕУ";
  • Яроцької К. В. "Розробка web-сервісу обліку робочого часу співробітників підприємства "ДВК-Софт";
  • Баштового Є. А.  "Розробка та реалізація алгоритму створення тривимірної моделі ігрового персонажа".

Вітаємо всіх випускників з цією визначною подією в житті та бажаємо не зупинятися на досягнутому, скласти вступні екзамени до магістратури спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" та в подальшому впевнено опановувати професійні вершини обраної спеціальності.

20.06.2018
остання редакція 11.07.2018