Підбиття підсумків навчання у Вищій школі педагогічної майстерності

Підготовка нової генерації викладачів, здатних розробляти та впроваджувати в освітній процес інноваційні технології навчання є одним з пріоритетів майбутнього розвитку університету.

19-20 червня 2018 року відбувся захист кваліфікаційних проектів навчально-методичного забезпечення дисциплін слухачами Вищої школи педагогічної майстерності.

Слухачі ВШПМ

Метою підготовки проекту було продемонструвати інноваційні технології, інтерактивні методи реалізації змісту освіти, враховуючи його диференціацію, індивідуалізацію, запровадження дистанційних, інформаційно-комунікативних технологій навчання.

Представлені проекти мали актуальний характер, враховували практичну спрямованість підготовки фахівців та вирізнялися широким спектром різноманітних  прийомів і методів навчання.

20.06.2018
остання редакція 02.07.2018