Кондитерський курс "Cook cake Easy" від Rest.Art.Kitchen

У рамках навчальних курсів від Rest.Art.Kitchen 20 червня відбувся кондитерський курс "Cook cake Easy" від спікера Анни Баннікової засновниці пекарні "Bannikova Sweets".

Відповідно до програми учасники поповнювали теоретичні знання і відпрацьовували практичні навички з приготування мусових тортів, тортів "Три шоколади" і "Полунична вершина почуттів", тартів з лимонним курдом та "Снікерс". Учасники дізналися секрети приготування крему та його різновидів, бісквітних основ для торту, вирівнювання і декорування тортів, для яких кондитери використовують велюр та троянди з темперованого шоколаду.

Смачно, неперевершено, цікаво з Rest.Art.Kitchen!

Чекаємо нових дивовижних зустрічей!

20.06.2018
остання редакція 02.07.2018