Семінар для фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Київській області

У м. Вишневе Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ організував проведення семінару з питань запобігання корупції для фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Київській області.

Під час семінару, який відбувся 22 червня 2018 року, канд. юрид. наук Івасиним О. Р. було розглянуто такі питання:

• формування та реалізація антикорупційної політики;
  • міжнародний досвід боротьби з корупцією;
  • Закон України "Про запобігання корупції": поняття, зміст та основні засади;
  • фінансовий контроль; підготовка та подача електронної декларації.

У складі 50 учасників – керівництво ГУ, представники управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, фітосанітарної безпеки, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, захисту споживачів, районних та міських управлінь.

остання редакція 11.07.2018