Програмний модуль CaseWare Audit International: нагородження представників КНТЕУ

У рамках співпраці між кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ, міжнародною ІТ-компанією CaseWare Ukraine та міжнародною аудиторською компанією Russell Bedford RCG по завершенні навчання в програмі CaseWare Working Papers відбулося урочисте вручення керівництвом компанії викладачам та студентам кафедри сертифікатів про проходження практичного навчального курсу щодо роботи в програмному модулі CaseWare Audit International. Нагородження відбулося 25 червня 2018 року.

25.06.2018
остання редакція 11.07.2018