Викладачі КНТЕУ пройшли сертифікований курс "Використання прикладного рішення "1С: Бухгалтерія 8 для України" Редакція 2.0"

Викладачі кафедри обліку та оподаткування (д.е.н., проф. Сопко В. В., д.е.н., проф.  Король С. Я., д.е.н., проф. Мошковська О. А., к.е.н., доц. Головіна Д. В., к.е.н., ст. викл. Августова О. О., к.е.н., ст.викл Ігнатенко Т. В., к.е.н., ст. викл. Ніколенко Н. В., к.е.н., ст. викл. Кияшко О. М., ст. викл. Кузьменко О. П.) з 5 по 22 червня 2018 року здійснили навчання за сертифікованим курсом "Використання прикладного рішення "1С: Бухгалтерія 8 для України" Редакція 2.0" (загальним обсягом 40 академічних годин). По закінченні курсу слухачі отримали іменні сертифікати.

Набуті знання та прикладні навички викладачі кафедри передаватимуть студентам, які навчаються за освітньо-професійними програмами "Облік і оподаткування" й "Облік, оподаткування та оцінювання в бізнесі".

остання редакція 11.07.2018