Співпраця з компанією "Інтелект-Сервіс": підбиваємо підсумки навчального року

У 2017-2018 навчальному році в рамках укладеного договору про співробітництво була успішно продовжена співпраця кафедри програмної інженерії та інформаційних систем з компанією "Інтелект-Сервіс", розробником українського програмного продукту - системи електронного документообігу "M.E. Doc".

Протягом цього періоду фахівцями-практиками компанії "Інтелект-Сервіс" було проведено 4 лекції та 46 майстер-класів із дисципліни "Електронний документообіг".

У першому семестрі проведено заняття зі студентами:

• ФЕМП 4 курсу спеціальності "Економіка підприємництва" (11, 12, 13 академічних груп) та спеціальності "Фінанси підприємства" (17, 18 академічних груп);
  • ФЕМП 3 курсу спеціальності "Психологія" (26, 27 академічних груп);
  • ФМТП 2 курсу спеціальності "Менеджмент" (9,10,11 академічних груп) та спеціальності "Менеджмент ЗЕД" (8 академічної групи);
  • ФРГТБ 4 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" (8, 9 академічних груп).

У другому семестрі - зі студентами ФОАІС 2 курсу:

• спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" (6, 7 академічних груп);
  • спеціалізації "Економічна кібернетика" (1 академічної групи);
  • спеціалізації "Облік і оподаткування" (2, 3, 9 академічних груп);
  • спеціалізації "Фінансовий контроль" (4 академічної групи);
  • спеціалізації "Аудиторська діяльність" (5 академічної групи).

Цікаво та змістовно проводили заняття фахівці компанії "Інтелект-Сервіс" Артем Кім та Сергій Кондратюк.

Загалом за  результатами оцінювання фахівцями-практиками роботи студентів за перший та другий семестри, 377 студентів отримали сертифікати компанії, що підтверджують результати їх успішного засвоєння теоретико-практичного курсу щодо роботи з комп’ютерною програмою "М.Е.Doc". Ці сертифікати надають також право власнику на пільгове придбання модулів комп’ютерної програми.

Фахівці компанії Марина Данильченко, Артем Кім, Сергій Кондратюк, Дмитро Деньгуб, Ігор Аладьїн взяли участь та надали корисні рекомендації під час розробки методичного забезпечення, що знайшло своє відображення в програмах і робочих програмах  дисципліни "Електронний документообіг".

Сподіваємось на подальшу плідну та творчу співпрацю у сфері розвитку майбутніх фахівців і реалізації освітніх проектів із дружньою командою компанії "Інтелект-Сервіс" та її керівним партнером Олесею Сергіївною Линник.

26.06.2018
остання редакція 11.07.2018