Заходи до Дня працівників торгівлі

Шановні колеги!

Працівники торговельної галузі України традиційно в останню неділю липня відзначають своє професійне свято – День працівників торгівлі, яке було запроваджене у 1995 році Указом Президента України на знак пошани до соціально важливої, бюджетонаповнюючої та працезабезпечуючої ланки економіки країни.

Запрошуємо Вас 24 липня 2018 року до Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ, вул. Кіото, 19) на спілкування з метою обговорення перспектив та напрямів розвитку сфери торгівлі та урочистості з нагоди свята.

В програмі заходів

ФОРУМ КОНСУМЕРСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ "УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЛЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ: ДОБРОЧЕСНИЙ ПРОДАВЕЦЬ - ПРОАКТИВНИЙ ПОКУПЕЦЬ"

• Панель 1. Проблеми галузі торгівлі очима споживачів
  • Панель 2. Інструменти співпраці торгівлі із споживачами
  • Панель 3. Доброчесні практики торгівлі - європейські стандарти для споживача

ПРОГРАМА ФОРУМУ

СПІКЕРИ

ДАТА ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 24 липня 2018 року о 10:00
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Конгрес-центр КНТЕУ (вул. Кіото, 19, корпус "В")

УРОЧИСТОСТІ ТА КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА

ДАТА ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 24 липня 2018 року о 14:00
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Конгрес-центр КНТЕУ (вул. Кіото, 19, корпус "В")

До участі запрошуються представники: органів виконавчої влади, торговельних і виробничих підприємств та асоціацій, логістичних компаній, міжнародних бізнес-структур, громадських організацій торгівлі, виробників, споживачів, наукових, експертних установ, засобів масової інформації.

Програма заходів – на сайті knute.edu.ua

З повагою,
Оргкомітет