Набір на навчання для здобуття ОС "Бакалавр" на основі ОКР молодшого спеціаліста за спеціальністю "Психологія"

Найголовніша формула успіху - знання, як поводитися з людьми
Теодор Рузвельт

КНТЕУ здійснює набір на навчання для здобуття ОС "Бакалавр" на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спеціальністю 053 "Психологія".

Набір здійснюється на:

• ІІІ курс денної форми навчання (термін навчання 1 рік 10 місяців);
  • І курс заочної форми навчання зі скороченим терміном підготовки (термін навчання 2 роки 6 місяців).

ЕТАПИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

Зміст діяльності фахівця з психології: надання антикризової психологічної допомоги, психологічного забезпечення підприємницької, фінансово-економічної і торговельної діяльності, консультативної діяльності з питань практичної психології, відбору та адаптації персоналу, психологічного забезпечення виробничої, освітньої, управлінської, політичної, соціальної та інших сфер діяльності, налагодження міжособистісних стосунків, створення сприятливого та психологічного клімату в колективі, профілактика соціопатії та антигромадської поведінки.

17.07.2018
остання редакція 18.07.2018