Студенти ФЕМП відвідали магазин мережі сімейної покупки "Фуршет"

Студенти I курсу ФЕМП разом із доцентом кафедри економіки та фінансів підприємства Новіковою Н. М. відвідали один із магазинів мережі сімейної покупки "Фуршет" у м. Києві.

Під час екскурсії 12 вересня 2018 року студенти ознайомилися з діяльністю мережі, яка нараховує 74 магазини на території України, підходами до формування асортименту товарів, цінової політики, сучасними м'ясопереробними та рибними цехами, кондитерським відділом, пекарнею та кулінарією. Підприємство активно впроваджує та розвиває власні торгові марки "Фуршет" та "Народна", завдяки яким продукція реалізується за доступними цінами.

Цікаво, що єдиним акціонером компанії є приватне товариство з обмеженою відповідальністю "Ансуса Лімітед" ("Anthousa Limited" (Великобританія)).

2051
остання редакція 28.05.2019