Відкрита лекція для студентів ФФБС "Пенсії у солідарній пенсійній системі"

На виконання Меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Пенсійним фондом України для студентів факультету фінансів та банківської справи 13 вересня 2018 року було проведено відкриту лекцію на тему "Пенсії у солідарній пенсійній системі".

Лекцію провела заступник директора департаменту пенсійного забезпечення – начальник управління методологічного забезпечення Пенсійного фонду України Шута Світлана Леонідівна.

Студенти взяли активну учать у дискусії з актуальних питань діяльності органів Пенсійного фонду України.

остання редакція 26.09.2018