Екскурсія до центрального офісу АКБ "Індустріалбанк"

Студенти І курсу 2 групи ФФБС разом з аспірантом кафедри банківської справи Белянко Л. Л. 14 вересня відвідали центральний офіс АКБ "Індустріалбанк" у м. Києві.

Екскурсію проводила заступник директора Департаменту розвитку бізнесу Нестеровська Марина Леонідівна. Студенти ознайомились зі структурою, діяльністю та фінансовими досягненнями Індустріалбанку як універсальної банківської установи, яка розпочала свою діяльність ще у 1990 році та надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Студенти були зацікавлені в зустрічі та брали активну участь в обговоренні.

остання редакція 28.05.2019