Переможні результати на Всеукраїнському чемпіонаті з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів

У рамках Всеукраїнських змагань "Львівська десятка" 16 вересня 2018 року у Львові відбувся Чемпіонат з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів.

Спортсмени нашого університету взяли активну участь у змаганнях разом з понад тисячею атлетів із різних куточків України.

Легкоатлети з КНТЕУ на чолі зі старшим викладачем кафедри фізичної культури В. М. Приходьком посіли І місце у складі команди Київської області.

Слід зауважити, що спортсмени команди, які є вихованцями Віталія Миколайовича, здобули 7 медалей!

• Вікторія Шкурко (ФФБС ) з бігу на 10 км по шосе серед молоді посіла ІІ місце з результатом 36 хв 15 с;
  • Ястреб Ярослава (ФФБС) посіла ІІІ місце серед молоді з результатом 37 хв 52 с.

Вітаємо атлетів КНТЕУ! Вони ще раз довели, що бути в КНТЕУ – бути спортивним!

Дякуємо викладачам, що підготували дівчат: Приходьку Віталію Миколайовичу та Ковальовій Анастасії Олександрівні.

Чекаємо на нові перемоги!

16.09.2018
остання редакція 17.09.2018