з 6 по 14 квітня 2009 року з метою участі в навчальному процесі ФУІУ - викладачі університету Овернь Клермон 1 (Франція):
Р. Боржес
М. Алал

з метою обговорення питань щодо подальшого поглиблення співробітництва в рамках тристоронньої угоди КНТЕУ-КЕУ-Університет Мессіни, проведення робочих зустрічей з професорсько-викладацьким складом університету та нагородження профессора Університету Мессіни Алессандро Анастазі дипломом ”Почесний доктор КНТЕУ”:
з 23 по 29 березня 2009 року - профессор Університету Мессіни (Італія) Алессандро Анастазі;
з 25 по 28 березня 2009 року - профессор Університету Мессіни (Італія) Франко Вітуччі;
з 24 по 26 березня 2009 року - делегаія Краківського економічного університету в складі 4 осіб на чолі з Почесним доктором КНТЕУ, завідувачем кафедри економіки і організації підприємництва Ришардом Боровецьким

з 13 по 15 березня 2009 року згідно з Угодою про співробітництво з метою ознайомлення з університетом, обговорення напрямів співробітництва, в тому числі в рамках проекту ТЕМПУС МОДЕП - делегація Молдавської економічної академії:
Григорій Бєлостєчник - ректор
Корнелій Гуцу - директор центру економічних досліджень

14 березня 2009 року - представники посольства Франції в Україні з метою участі у церемонії вручення дипломів студентам ФУІУ:
Ж. Фора - Посол Франції в Україні
А. Дюрюфле - радник з питань культури і співробітництва
Г. Колен - аташе з університетського та наукового співробітництва
М. Максимович - аташе з питань співробітництва в галузі французької мови

з 12 по 16 березня 2009 року в рамках угоди про партнерство і співробітництво з метою короткострокового стажування студентів та участі у навчальному процесі викладачів - делегація студентів та викладачів Університету Овернь-Клермон 1 (Франція) у складі 28 осіб на чолі з директором П.У.І. ”Менеджмент та управління підприємствами” Морісом Шеневуа (Франція):
Роза Кампос - викладач
Ніколай Чернєв - викладач